Valimiz Günay ÖZDEMİR’den Veda Ziyareti

   Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Edirne Huzurevi Müdürlüğü etkinlik salonunda Huzurevinde kalmış ve vefat etmiş büyüklerimiz için Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR’in katılımı ile “Mevlit Programı” düzenlendi.

  Mevlit Programı; Huzurevi İmamı ve Din Hizmetlerinden Sorumlu Abdülkadir ŞİMŞEK'in okuduğu Kur'an-ı Kerim Tilaveti ile başlandı, duaların ve ilahilerin okunması ile son buldu. 

   Düzenlenen Mevlit Programına Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR, Edirne Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ, İl Müdür Yardımcısı Sebahattin BİLGİÇ, Huzurevi Müdürü Tamer TAHMAZOĞLU, Melahat Hulusi DATENİN Çocuk Evleri Sitesi Müdürü Salih Sinan KAPLAN, Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Volkan KORKMAZ, Huzurevinde kalmakta olan yaşlılar, Çocuk Evlerinde kalan çocuklar ve görevli personeller katılım sağladı.

   Ayriyeten, Resmi gazetede yayınlanan “Valiler Kararnamesi” ile Mülkiye Müfettişliğine atanan ve Edirne ilimizden ayrılacak olan Vali Günay ÖZDEMİR, görevde olduğu 2,5 yıl boyunca Huzurevinde kalkmak olan yaşlılarımız ile düzenlenen tüm programlara katılım sağlamış ve yaşlılarımızı sürekli ziyaret etmişti. 31.10.2018 tarihinde Edirne Huzurevinde düzenlenen Mevlit programına da katılım sağlayan Edirne Valisi Günay ÖZDEMİR Mevlit programı sonunda yaşlılardan helallik isteyerek, vedalaştı.

   Edirne Huzurevi sakinlerinden Sedat SEYYAR; “Sayın Valim, Huzurevimize hoş geldiniz. Sayın Valim şunu bilmenizi istiyorum ki; Huzur evi sakinleri olarak sizin gidişiniz bizi derinden üzmüştür. Bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı, devamlı yanımızda olduğunuzdan dolayı size teşekkür ediyoruz. Bundan sonraki yaşamınızda da sağlıklı ve mutlu bir hayat yaşamanız için siz ve ailenize dualarımız eksik olmayacak. Size güle güle derken, Ülkemiz için Hayırlı Hizmetlerinizi sürdürmenizi temenni ediyoruz. Hoşçakalın…” dedi.Sonraki Sayfa: 90 Yaşındaki Kore Gazisinin Hayalleri Gerçek Oldu

Önceki Sayfa : İl Müdürümüz Bilgin ÖZBAŞ'a Veda...