Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı

   Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüze bağlı Edirne Merkez Huzurevi Müdürlüğü tarafından organize edilen “Sarıkamış Harekatının 104.Yılı Anma Programı” kapsamında Vatanımız uğruna canlarını feda eden tüm Şehitlerimiz Rahmet, Minnet ve Saygı ile anıldı…

   Edirne Merkez Huzurevinde düzenlenen anma programına; Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yrd. Sebahattin BİLGİÇ, Huzurevi Müdür Yrd. Ayşegül KILIÇ, Huzurevi Din Görevlisi Abdülkadir ŞİMŞEK, Edirne İlimizde görev yapan Tarih Öğretmeni Reyhan KAPLAN, Taşlık Camii İmam-Hatibi Fatih DURSUN, Çocuk Evlerimizde hizmet almakta olan çocuklarımız ve Huzurevinden hizmet almakta olan yaşlılar katılım sağladı.

   Sunumu Huzurevi Din Görevlisi Abdülkadir ŞİMŞEK’in yaptığı anma programında; Tarih Öğretmeni Reyhan KAPLAN tarafından “Sarıkamış Harekatı, Sarıkamış Harekatında yaşanılanlar” dinleyicilere anlatıldı.  Taşlık Camii İmam – Hatibi Fatih DURSUN tarafından Vatanımız uğruna canlarını feda eden Tüm Aziz Şehitlerimiz için Kuran’ı Kerim okunarak dualar edildi.

   Program sonunda; Huzurevinde hizmet almakta olan Sedat ve Sabri amcamız; Aziz Şehitlerimiz için kaleme aldıkları şiirleri programa katılanlara okudu.

   Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Yrd. Sebahattin BİLGİÇ; Vatanımız uğruna canlarını feda eden Tüm Aziz Şehitlerimizi minnet ile yad ederek, programda emeği geçenlere teşekkür etti.


Sonraki Sayfa: Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası Kapsamında Ev Ziyaretleri Devam Ediyor

Önceki Sayfa : İl Müdürlüğü Personeli Kahvaltı Programında Buluştu