Korumaya Muhtaç Çocukları Destekleme Derneğinin Geleneksel İftar Yemeği D.S.İ. Sosyal Tesislerinde Gerçekleştirildi

Aile ve Sosyal Politikalar Edirne İl Müdürlüğüne bağlı Çocuk Sitesindeki Koruma ve Bakım altında bulunan çocuklara, Korumaya Muhtaç Çocukları Koruma Derneğince her yıl düzenlenen geleneksel iftar yemeği bu yıl da Meriç nehri kıyısındaki DSİ Sosyal Tesislerinde gerçekleştirildi.

Dernek Yönetim Kurulu üyeleri Sebahat Sezen, Resmiye Pirli, Hatice Öge, Filiz Pekşen, Safiye Görgülü tarafından organize edilen iftar yemeğine çocuk sitesinde kalan çocukların yanı sıra  Vali yardımcısı Salih Altınok, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş, İl Müdür Yardımcısı Erdinç Topçu, kuruluş müdürleri ve çok sayıda davetli katıldı.

İftar sonrası bir konuşma yapan dernek başkanı Sebahat Sezen “İftarımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Çocuklarımızı bir arada görmekten, onlarla olmaktan çok mutluyuz. Onlarla her sene bir arada oluyoruz. İnşallah bundan sonraki senelerde de olmaya devam edeceğiz. Korumaya Muhtaç Çocukları Destekleme Derneği olarak,  elimizden geleni çocuklarımız için yapmaya devam edeceğiz” dedi.
 Sonraki Sayfa: Sosyal Politikalarda Yaşlılık

Önceki Sayfa : Şehit Yakınları ve Gazilerimiz ile İftarda Buluştuk